Доставка та Оплата

ДОСТАВКА

Варіанти доставок, які підходять саме Вам потрібно уточнювати у менеджера магазину перед проведенням замовлення!

- Доставка по Україні: Доставка товару по Україні здійснюється кур'єрськими службами - до складу кур'єра у Вашому місті або до Вашого під'їзду (вартість доставки залежить від ваги (фактичної або об'ємної) товару (уточнюйте при проведенні замовлення). Підйом на поверх здійснюється самостійно силами Покупця або окремо оплачується Покупцем представникам кур'єрських служб, як за додаткову послугу.

- Самовивіз зі складу в м.Луцьк, Волинська область.


Після оформленні замовлення з Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення і обумовить зручний для Вас час доставки.

Термін доставки може скласти від 1 до 5 днів (в залежності від наявності товару на складі і завантаженості представників Кур'єрських служб).

Перевірка комплектації і стан товару (відсутність механічних пошкоджень, розмір і колір товару) проводиться Покупцем при отриманні.

Якщо Ви з якихось причин вирішили скасувати замовлення, будь-ласка, повідомте про це менеджеру магазина.

При оформленні замовлення з доставкою по Україні необхідно вказувати: Область і Місто доставки, Повні ПІБ Покупця, Контактний телефон (і бажано електронну пошту).

Після відправки Вашого замовлення, ми повідомляємо Вам номер транспортної декларації. Покупець для отримання багажу повинен мати при собі паспорт.

Робіть свої замовлення вчасно, враховуючи час на надходження грошей, плюс час на відправку і доставку замовлень.

При виявленні дефектів і невідповідностей заявленим вимогам після відходу кур'єра, повернення товару здійснюється відповідно до чинного законодавства України - «Закон щодо захисту прав споживачів. Стаття 8 », протягом повних 14 календарних днів включно після покупки (Зверніть увагу: Продукція (в т.ч. меблі) вироблена за індивідуальним замовленням (За індивідуальними характеристиками) поверненню не підлягає).

ОПЛАТА

У нашому інтернет-магазині можливі наступні способи оплати товару:

1.Оплата готівкою кур'єру чи на складі курьера при отриманні товару (при даному способі оплати кур'єрська служба бере орієнтовно 2% комісії (За рахунок Покупця) від суми, за повернення грошей Відправникові);

2.Оплата на наш розрахунковий рахунок в банку (комісія залежить від банку - платника, але в середньому 1% від суми переказу за рахунок Покупця).

Ваше замовлення можна оплатити в будь-якому зручному для Вас відділенні банку або переказом з Вашого поточного рахунку. Квитанцію для оплати з нашими платіжними реквізитами ми надішлемо відразу, після оформлення замовлення в нашому магазині.